superbohater

3 edycja malowania aut przy Klinice Pediatrii, Hemato-Onkologii i Gastroenterologii PUM w Szczecinie!

Malowanie aut wolontariuszy oraz osób chętnych, staje się powoli tradycją festynu organizowanego przy Klinice Pediatrii, Hemato-Onkologii i Gastroenterologii. W zeszłym roku dzieci z oddziałów onkologicznych i nie tylko puszczały wodzę fantazji nad wozem Spidermana. W tym roku mieliśmy już dwa autka :)

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za pomoc przy organizacji tego wydarzenia, oraz oczywiście Darii (BatGirl) i Mateuszowi (Iron Man) za udostępnienie swoich cennych karocy (Wiecie, że teraz wyglądają milion razy lepiej, nie? :D)

Opublikowane śr., 13/06/2018 - 14:16

Szkolny bohater

Dostaliśmy informację, że dzieci w pewnej klasie doświadczają wzajemniej nietolerancji do tego stopnia, że nie chciały tam wracać dnia kolejnego. Liga nie mogła przejść obok tematu obojętnie i małą, ale zwartą grupką ruszyliśmy na pomoc! Czteroosobowy oddział wszedł do placówki robiąc niezłego zamieszania, ale nie to było naszym celem. Po drodze przywitaliśmy się z dzieciakami na korytarzu, zrobiliśmy kilka zdjęć po czym zatrzymaliśmy się przy drzwiach klasy, którą mieliśmy odwiedzić. Dostaliśmy sygnał do działania! WCHODZIMY!!

Opublikowane pt., 15/04/2016 - 13:17