Pomoc dla Timka

Członkowie fundacji Liga Superbohaterów odwiedzili w niedzielę Pomoc dla Timka. Ale za nim o wizycie, trochę historii.
Liga Superbohaterów powstała we wrześniu 2012 roku, formalnie fundacją zostaliśmy w marcu 2016 roku.
Pomoc dla TimkaWcielamy się w role superbohaterów, postaci z bajek i filmów, spełniamy marzenia dzieci o spotkaniu ulubionej postaci, poprzez odwiedziny w szpitalach, hospicjach, oraz terminalnie chorych dzieci w ich domach. Naszą misją jest niesienie uśmiechu. Głównie odwiedzamy dzieci z chorobami onkologicznymi. Przez 10 lat naszej działalności wprowadziliśmy uśmiech w życie kilkunastu tysięcy dzieci w całej Polsce i za granicą. Otrzymywaliśmy też telefony od rodziców umierających dzieci, które chciały spotkać swoich ulubieńców. Jeździliśmy kilkaset kilometrów by rozbawić dzieci w ich ostatnich chwilach. Na naszym koncie mamy kilkaset misji charytatywnych.
W ciągu ostatnich 3 lat przenosiliśmy siedzibę naszej fundacji 8 razy. W październiku 2021 roku po wielu miesiącach starań, wywalczyliśmy lokal z zasobów miejskich, który znajduje się w Szczecinie przy ul. Niemierzyńskiej. Lokal wymaga porządnego remontu. Chcemy w nim prowadzić zajęcia i warsztaty dla dzieci chorych oraz tych, które już wygrały ciężką walkę i ich rodziców. Miesięczne, koszty siedziby fundacji to 3000 zł. W grudniu zakupiliśmy kocioł gazowy dwufunkcyjny oraz wkłady kominowe. Pochłonęło to 9000 zł, prawie wszystkie oszczędności naszej fundacji. Dlatego nie podpisaliśmy jeszcze umowy z gazownią bo boimy się że nie będzie nas stać na opłaty.
Prosimy wspierajcie nas jak tylko możecie.
Na patronite: patronite.pl/LigaSuperbohaterow
Lub darowiznami:
Dane fundacji:
Fundacja Liga Superbohaterów
ul. Śniadeckich 3
70-224 Szczecin
NIP: 8522619688
KRS: 0000606911
REGON: 36402313400000
Numer konta: 67 1240 3927 1111 0010 6742 6062
Wracając do Timka 🙂

Mimo choroby jest uśmiechnięty i pełen energii. Wyszedł nam na powitanie i zaprosił do siebie do domu. To prawdziwy fan superbohaterów oraz gwiezdnych wojen. Przekazaliśmy prezenty od naszych fanów i naszego ziomka Łukasz Berezak.
Batman zagadywał i rozbawiał rozmową, podczas której Timo dostał prawdziwy metalowy Batarang (Stigal dziękujemy). Jokerowi wypadł granat, ale nie zagłębiajmy się w to…. 😉
Kylo Ren z dziadkiem Vaderem pojedynkowali się z Timem ale nie mieli z nim szans, Timo posługując się mocą użył ataku żyrandolem 😃 Było super i będziemy wspominali te spotkanie bardzo długo!
Przemek dziękujemy, że doszło do tego spotkania ❤
Timo niech MOC będzie z Tobą!💪